Mađari su pali!

Written by on 16/10/2019

NoVatreni su se sinoć u velikom stilu vratili u Split gdje su u utakmici 7. kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine srušili Mađarsku rezultatom od 3:0.

Repka se u najveći grad Dalmacije vratils nakon četiri i po godine, a na ispunjenom Poljudu Modrić i društvo odigrali su odličan meč i sasvim zasluženo pokupili tri boda kojima su napravili veliki korak ka plasmanu na Euro2020.

Već u petoj minuti Modrić je iskoristio grešku odbrane Mađarske i izašao pred gostujućeg golmana, te poslao loptu u gol. Dvadesetak minuta kasnije Rebić koristi novu grešku odbrane, dodaje loptu do Petkovića koji sjajno pogađa petom za 2:0. Pred sam kraj prvog poluvremena u 42., Bruno daje i treći gol za Hrvatsku.

Rezultati by SofaScore

Luka Bulić ovu je pobjedu Vatrenih pretvorio u još jedan Bullhit te nas pritom naučio malo mađarskog. Naime u tekstu koristi riječ koju pjeva u refrenu; “Búcsú”, znači “Doviđenja” na mađarskom. Video je tu, kao i tekst Bullhita u nastavku!